prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 29.10.2012 21:01
Miri2 Miri2 ist offline
 
regjistruar: 05.01.2012
postime: 7
Standart Fier, ofroj vend pune menaxher/e

Duke pare mundesite e ritjes se produkteve dhe per te qene sa me te pranishem ne treg,
Kerkoj nje menaxher/e per gjetjen e pikave te reja ne teren per shperndarje te produkteve te ndryshme ushqimore.
Kandidati/a duhet te plotesoje keto kritere.
1)Te kete leje drejtimi automjeti te mare jo me pak se para nje viti
2)Te kete eksperience ne profilin si menaxhere per produkte ushqimore
3)Te jete e afte per gjetjen e pikave te reja te tregetimit neper rrethe
4) Te kete aftesine e te punuarit ne grup
5)Te jete banues vetem ne qytetin e Fierit
6) Paga eshte e kenaqshme page fix+bonus.

mirepresim ofertat ne keto.

janar.info@yahoo.com

Cel. : 0673155345Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"