Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 24.05.2012 09:58
Fiona.Mezini Fiona.Mezini ist offline
 
regjistruar: 15.10.2011
postime: 3
Standart Tirane, ofroj vend pune operatore(f) per chat line

Kerkohen vajza te moshes 18-30 vjec per chat line.
Te zoteroj gjuhen angleze.
Puna full dhe part-time.
Paga 25 000+bonuse.
Nje dite ne jave pushim.
Te interesuarat te kontaktojne ne fiona_fjo@hotmail.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"