» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Automjete & Motora & Mjete lundrimi & Rent a Car > Furgona & Kamjona & Autobus & Camper
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Furgona & Kamjona & Autobus & Camper
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 30.01.2013 13:46
Eri-mu Eri-mu ist offline
 
regjistruar: 05.01.2012
postime: 1
Standart Tirane, shes Kamjoncine Ford Transit Viti 1998, 5300 Euro

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e kuqe
Kamjo......: manual

Veteshkarkuese ne te tre anet, dopjo gome,me dogane,me targa shqiptare, ne gjendje mjaft te mire , ekonomike (me pak se 6 litra/100km sipas librezes) .

Cel. : 0683130227
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Image1080.jpg
S: 588
Madhesia:  61.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Image1163a.jpg
S: 422
Madhesia:  61.6 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  makina1.jpg
S: 499
Madhesia:  103.3 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"