» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Tė ndryshme
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Tė ndryshme
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 12.11.2015 19:28
eral migo eral migo ist offline
 
regjistruar: 12.11.2010
postime: 21
Standart Tirane, shes Makineri per blloqe betoni

Shes makineri qe pret blloqe betoni (tre cope) , te perdorura, (blloqe per solete, per mur 15 dhe 20 cm).Punon me elektromotor tre fazor ,ose monofaze. Pret 4 ose 5 blloqe njeheresh. Cmimi 25 000 leke secila. Shiten per arsye mbyllje aktiviteti.
cel: 066 60 90 002Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"