prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 30.04.2012 11:59
WOW CLUB WOW CLUB ist offline
 
regjistruar: 26.04.2012
postime: 3
Standart Tirane, ofroj vend pune part time fundjave Menaxher

WOW CLUB kerkon te punesoje nje person qe te kete njohuri dhe eksperjence ne fushen e menaxhimit te clubit te nates, te dije te organizoje party, etj.
Pagesa do jete me perqindje shume e kenaqshme, ne varesi te xhiros se darkes.
Te interesuarit mund te paraqiten cdo mbazdite te WOW ClUB i cili ndodhet te kryqezimi i selvise.

Tel.0692555463Cel. : 0692555463Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"