prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 03.09.2012 11:04
Electronic_Casino Electronic_Casino ist offline
 
regjistruar: 05.11.2011
postime: 1
Standart Tirane, ofroj vend pune Crupiere dhe Menaxhere Salle

Electronics Casino,nje nga rrjetet e kasino-ve me serioze ne shqiperi,kerkon te punesoje 2 vajza ne pozicionin:Crupiere dhe menaxhim salle.

Kandidatet duhet te plotesojne kushtet e meposhteme:

Te kene aftesi menaxheriale
Te jene te paraqitshme
Te jene fleksibel me oraret
Te kene njohuri te mira te gjuhes angleze
Mosha 20-30 vjec

Kushtet e punes dhe rroga jane shume te mira(rroge baze + bonuse)

VETĖM KANDIDATĖT QĖ PLOTĖSOJNĖ KUSHTET E MĖSIPĖRME DO TĖ PĖRZGJIDHEN PĖ TĖ ZHVILLUAR NJĖ INTERVISTĖ!

Personat e interesuar, mund tė dėrgojnė CV me foto nė adresėn e e-mailit:electronic.casino@yahoo.com
Ju faleminderit!

Tel. : 00355 4 2275 509Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"