Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 01.09.2014 20:48
Vela H.R. Consulting® Vela H.R. Consulting® ist offline
 
regjistruar: 23.04.2014
postime: 16
Standart OFROJMĖ MUNDĖSI PUNĖSIMI SI "HOSTESS'ES & WAITER'S/WAITRESS'ES" nė U.A.E (Dubai), QATAR (Doha), Oman, Bahrain, etj.

Vela H. R. Consulting® nė bashkėpunim me Kompani Punėsimi Ndėrkombėtare, ofron punėsim nė Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Kuwait (City), Bahrain (Manama)".

• Pozicionet e punės qė ju ofrohen ;

"Hostess'es & Waiter's / Waitress'es"

Nėse jeni nė kėrkim tė njė mundėsie tė artė punėsimi, dhe ju pėlqen tė zgjeroni eksperiencat tuaja nė destinacionin e ėndrrave, siē ėshtė Lindja e Mesme, mos ngurroni, por apliko duke klikuar nė link ose imazhe ;

• Kriteret qė duhet tė plotėsoni pėr tė aplikuar janė ;

• Duhet tė jeni brenda moshės 18 - 35 vjeē,
• Duhet tė keni njė nivel mesatar tė njohjes sė gjuhės angleze,
• Mund tė aplikojnė tė sapo-diplomuarit nė fushėn e Hotel & Restaurant
Management/Services
, Hospitality & Tourism
, ose edhe nqse keni marrė tė paktėn diplomen e shkollės sė mesme,
• Me ose pa eksperiencė pune tė mėparshme, por preferohet tė jeni praktikuar nė shėrbimin elementar tė paktėn 1-vit,
• Paraqitja juaj fizike sa mė e mirė, ėshtė njė vlerėsim favorizues,
• Komunikues
ė, me personalitet tė kėnaqshėm, energjikė dhe aktivė,
• Aftėsi tė shkėlqyera shėrbimi ndaj klientit, standarde tė larta tė higjienės personale,
aftėsi pėr tė qėndruar tė qetė nėn presion dhe pėr tė mėsuar pėrmendėsh porosi.

• Vend-ndodhja e punės
; Do tė punėsoheni nė Hotele me 5 *, Restorante Fine Dining & High Casual,
Catering Services tė “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi),
Qatar (Doha), Oman (Muscat), Kuwait (City), Bahrain (Manama).


• Orari i ushtrimit tė punės ; 8 - 9 orė punė nė ditė, pėr 6 ditė nė javė, duke pėrfshirė njė orė pushim nė drekė.

• Detyrat / Pėrgjegjėsitė ;
• Pėrshėndesni klientėt nė ēastin e mbėrritjes, dhe i shoqėroni pėr nė tryezėn e tyre,
• Prezantimi i Menusė dhe Specialiteteve tė ditės,
• Marrja e porosisė nga klientėt
• Kontrolloni qė ē'do gjė nė tavolinė tė jetė nė vendin e duhur,
t
ė jetė e pastėr dhe tė mos mungojė asnjė element,
• Shėrbeni ushqime dhe pije, dorėzoni faturat qė kanė tė bėjnė me pagesat,
dhe i pėrgjigjeni pyetjeve tė tyre ose jep sugjerime kur ju kėrkohet
,
• Koordinoheni dhe me pjesėn tjetėr tė stafit pėr mbarė-vajtjen e aktivitetit.

• Pėrfitime ; Bonuse deri nė + 15% / 50% tė pagės fillestare pas 6 muajve tė parė (bazuar nė performancėn tuaj),
si dhe 18-22 ditė leje tė pagueshme ē'do vit.
Nė varėsi tė detyrave tuaja, punė-dhėnėsi mund t'ju trajnojė nė fusha tė tilla si siguria e ushqimit dhe higjienės sė ushqimit, si dhe trajnime tė mėtejshme pėr tė zgjeruar njohuritė tuaja nė specializime, si verėra e pije alkoolike tė cilesisė sė lartė.

• Kontrata ;
ju ofrohet 2 vjeēare (me tė drejtė rinovimi), me kushte shumė tė mira pagese duke ju sponsorizuar vizėn dhe lejen e punės, sigurimin shėndetėsor gjatė periudhės sė punėsimit, koston e udhėtimit me avion (vajtje-ardhje) ē'do 1 vit drejt destinacionit tė punė-dhėnėsit, strehimin tuaj nė ambiente tė pėrshtatshme, ushqim cilėsor gjatė orarit tė punės dhe sigurimin e dėmshpėrblimit financiar prej 3500$, nė rast tė prishjes nė mėnyrė tė njė-anshme tė kėsaj marrėveshjeje bashkėpunimi nga punė-dhėnėsi juaj.

• Tė Drejtat e Punės - Tė gjithė punonjėsit kanė tė njėjtat tė drejta si vendasit. PUNA nė Lindjen e Mesme ėshtė shumė-kombėshe - tė gjithė punėtorėt duhet tė respektojnė mėnyrėn e jetesės, dhe traditat e kombėsive tė tjera. Diskriminimi racor apo fetar NUK LEJOHEN. Lindja e Mesme ėshtė shumė e sigurtė - Krimi pothuajse nuk ekziston, femra nuk mund tė jetė e detyruar tė bėjė asgjė, dhe mbrohet me shumė respekt e fanatizėm! Meshkujt dhe femrat jetojnė tė ndarė. Vajzat jetojnė nė apartamente 2+1 (tė pajisur me kuzhinė e banjo), nga 2-3 vajza nė ē'do dhomė.

• Paga juaj ; fillojnė nga 770$ – 1000$ neto/muaj, plus bakshishe.

• Aplikimi ;

Pėr tė aplikuar duhet tė dėrgoni CV-nė tuaj me foto, nė adresėn e-mail info@velaconsulting.al
ose aplikoni nėpėrmjet formularit nė faqen velaconsulting.al/apliko


NA KONTAKTONI EDHE DUKE KLIKUAR "LIKE" www.facebook.com/www.velaconsulting.al

Vela H. R. Consulting® ndėrton suksesin e tė ardhmes tuaj.
Faleminderit qė zgjodhėt tė bashkėpunoni me
Vela H. R. Consulting®. Ju mirėpresim
__________________
http://velaconsulting.al/sites/velaconsulting.al/files/vela-3-0.png

Vela H. R. Consulting®


+355 (0) 69 89 80 215

E-mail : info@velaconsulting.al
Website : velaconsulting.al
Skype™ : vela.al

*Adresa 1 : Pranė Liqenit, Rr. e Kosovarėve, Pallati 29 nė krah tė Dinasty Rezidence, Kati i 1-rė, Tiranė, Shqipėri.
*Adresa 2 : Bulevardi "Ismail Qemali", Qendra Tregtare Aleksandria, Kati i 2, Vlorė, Shqipėri.

Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"