» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Turizėm
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 29.10.2011 13:37
FIORI TRAVEL FIORI TRAVEL ist offline
 
regjistruar: 09.09.2011
postime: 123
Standart Fundjave ne Mavrov Maqedoni , Hotel Bistra 4* 140 euro personiFundjave ne Mavrov Maqedoni , Hotel Bistra 4*
140 euro personi
Jane te perfshira:
  • Akomodimi ne Hotel
  • Mengjeset
  • Perdorimi i : pishines, jacuzzit, sauna, banjo turke, fitnes
  • Taksa e perfshire


Tel. : +3554510579

Cel. : +355694023919
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  293381_174358322651729_100002326883124_366404_428520534_n.jpg
S: 660
Madhesia:  22.3 KB  
__________________
FIORI TRAVEL & TOURS
RR:MINE PEZA (perballe tavernes Tafaj)
Tirane - Albania Tel:+35544510579
Cel:+355694023919 e-mail:fioritravel@hotmail.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"