» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Turizėm
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 26.10.2011 11:29
FIORI TRAVEL FIORI TRAVEL ist offline
 
regjistruar: 09.09.2011
postime: 123
Standart 3 dite ne Mavrov, Maqedoni, 130 Euro personi


3 dite ne Mavrov
130 euro

Dita e pare
Nisja nga Tirana ne oren 06 : 00. Nisemi drejt Maqedonise. Ne Qafe Thane nje pushim i shkurter per te kryer procedurat doganore.Ndalesa te shkurtra gjate rruges.Rreth ores 13 : 00 akomodimi ne hotel.Dreka e lire. Pasdite aktivitete te ndryshme si perdorimi i SPA-se, Jacuzz-it, qendres se fitnesit pishines mbyllur etj.Darka ne hotel.

Dita e dyte
Mengjesi ne hotel. Transferimi nga hoteli per te pista Skive.Mundesi per te bere ski si per fillestaret ashtu dhe per profesionist. Argetime te ndryshme.Dreka e lire.Pasdite kthimi ne hotel kohe e lire per te pushuar.Darka ne hotel. Ne mbremje mundesi argetim me muzike ne pub-et prane hotelit (opsionale).

Dita e trete
Mengjesi ne hotel.Transferimi per te pista skive.Dreka e lire.Pas dreke nisemi drejt Tiranes.Gjate rruges nje ndalese e shkurter ne Oher. Ne darke mberrijme ne Tirane.
Fundi i sherbimit tone.

Ne cmim perfshihen:
 Udhetimi me minibus komod
 Hoteli 3* per 2 nete
 Mengjeset dhe darkat
 Perdorimi I Saunes,Jacuzzit,Pishines mbyllur,Fitnes etj


Fiori Travel & Tours ju uron rruge te mbare.


Fiori Travel&Tours, adresa: rr. Mine Peza, Tirana, Albania. e-mail:fioritravel@hotmail.com,cel:0694023919

Tel. : +3554510579

Cel. : +355694023919
__________________
FIORI TRAVEL & TOURS
RR:MINE PEZA (perballe tavernes Tafaj)
Tirane - Albania Tel:+35544510579
Cel:+355694023919 e-mail:fioritravel@hotmail.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"