» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > kėrkoj vend pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek kėrkoj vend pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 23.09.2011 10:29
valmira84 valmira84 ist offline
 
regjistruar: 23.09.2011
postime: 1
Standart Tirane, kerkoj pune mesuese

Pershendetje!
Kerkoj nje vend pune ne nje kompani serioze private.Kam mbaruar fakultetin e gjuheve te huaja,dega italisht.Zoteroj programet baze te kopjuterit si dhe perdorimin e fotokopjes,fax dhe printer.Kam eksperience pune si asistente,sekretari,magazinim,kepucari.

e-mail: v.shahini84@hotmail.com
tel.0695310601

Faleminderit!

Tel. : 0695310601

Cel. : 0694609086Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"