» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznesi
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznesi
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 24.05.2007 12:46
Federata e Fermereve te Myzeqese - FFM Federata e Fermereve te Myzeqese - FFM ist offline
 
regjistruar: 10.05.2007
postime: 2
Standart Shesim me Shumice Produkte Bujqesore/We sell Agriculture Products

Shteti............: AL,

Shesim Produkte Bujqesore

Kemishtaj - Lushnje

Ju lutem gjeni bashkangjitur listen e ēmimeve te produkteve per daten
24 Maj 2007

Ju faleminderit
--------------------------------------------------------------------
We Sell Agriculture Products

Kemishtaj - Lushnje

Please find attached the prices list of the products for date 24 May 2007

Thank you
__________________
Persona Kontakti:
Andon Rrapokushi: +355 69 20 65946
Anesti Semini: +355 69 23 14244
E-mail: far_fed@yahoo.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"