» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Mobilje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Mobilje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 27.07.2011 11:39
Ilir Tufa Ilir Tufa ist offline
 
regjistruar: 27.07.2011
postime: 2
Standart Tirane, Shes dhe Blej Mobilje te perdorura

Per te gjithe ata qe interesohen per te Shitur apo per te Bler mobilje te perdorura mund te kontaktojne:

ILIR TUFA

0685324229

Magazina tek Pazari i RiOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"