» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 30.03.2014 16:44
dejan dejan ist offline
 
regjistruar: 05.08.2010
postime: 15
Standart Shkoder, - PUNIME METALESH NE TORNO MEKANIKE

PUNIME METALESH NE TORNO MEKANIKE .
0692552999

Prezantoni idene tuaj dhe me profesionin tim e bej realitet.

Jakupi
Adresa; Zona Industriale Shkoder.
Ish Uzina e Teleferikeve
++355 69 255 2999

Cel. : 0692552999Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"