» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 02.04.2007 15:27
thoma blana thoma blana ist offline
 
regjistruar: 01.04.2007
postime: 10
Standart AL, Tiranė firma 'SHPIRAGU' punime alumini,dyer,dritare,grila,vetrata,rrjeta etj..

lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Prodhim dhe montime alumin ,alumil ,grila,tenda,vetrata,rrjeta etj.
ofrojme punime me cmime te arsyeshme,
ju sigurojme cilesi dhe pune te mbaruar ne kohe.
ju mirepresim


Tel. : 00306945721604

Cel. : 0692096239



Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"