Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Mobilje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 10.10.2005 19:23
Genta Genta ist offline
 
regjistruar: 25.04.2005
postime: 34
Standart AL, dhjetra mobilje, kolltuqe, divane etj. per shitje

Tavoline mesi, i ardhur nga greqia, shume i mirembajtur. 6.000 leke, tapet Belg ne gjendje
Tavoline mesi, i ardhur nga greqia, shume i mirembajtur. tapet Belg ne gjendje shume te mire, me permasa 2x1, 40 i ri. - 6.000 leke tavolina, 7.000 tapeti - Tiranė - tel: 0682248003

Tavoline mesi e vogel dhe shume e bukur, e gjitha prej mermeri te zi, me cirka. 15.000 leke -
Tavoline mesi, e vogel dhe shume e bukur, e gjitha prej mermeri te zi, me cikra. - 15.000 leke - Tiranė - tel: 0682126207 / 240626

Krevat dopio,komo, 15.000 leke -
Krevat dopio,komo,te perdorura,ne gjendje shume te mire. - 15.000 leke - Tiranė - tel: 238831

Bufe gjermane, me xhama te zeze, e vecante, ndahet ne 3 pjese, 65.000 leke -
Bufe gjermane me xhama te zeze e vecante, ndahet ne 3 pjese, shitet per arsye emigrimi. - 65.000 leke - Tiranė - tel: 0692424552

Kondra bufe, ne gjnedje shume te mire shume pak i perdorur. 35.000 leke -
Kondra bufe ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur. - 35.000 leke - Tiranė - tel: 0692378164

9 karrige, 3 tavolina ngjyre kafe. 28.000 leke -
9 karrige 3 tavolina ngjyre kafe. - 28.000 leke - Tiranė - tel: 0692463720

Mobilje te reja gjermane, rr. "Siri Kodra", 90.000 leke -
Mobilje te reja gjermane, rr."Siri Kodra". - 90.000 leke - Tiranė - tel: 0682234077 / 244105

Komplet kolltuqesh:2 tresh, 2 njesh, ngjyre blu me lule, te mbajtura mire, 60.000 leke -
Komplet kolltuqesh:2 tresh, 2 njesh, ngjyre blu me lule, te mbajtur mire. - 60.000 leke - Tiranė - tel: 270748

Mobilje italiane 3 muaj te perdorura. 100.000 leke -
Mobilje italiane 3 muaj te perdorura - 100.000 leke - Tiranė - tel: 269402 / 0692336700

2 Krevate tek me dy dysheke, ne gjendje shume te mire. 11.000 leke -
2 Krevate tek me dy dysheke, ne gjendje shume te mire. - 11.000 leke - Tiranė - tel: 245443

Mobilje druri te punuara me dore, viti 1972 te mirembajtura. 250.000 leke -
Mobilje druri te punuara me dore viti 1972, te mirembajtura. - 250.000 leke - Tiranė - tel: 240384

Rr."4 Deshmoret", p. 109, shk. 2 ap. 18, shiten orendite e nje shtepie, shiten per arsye
Shiten orendite e nje shtepie shiten per arsye emigrimi. - 90.000 leke - Tiranė - tel: 360592

Komplet kolltuqesh 1 tresh, 1 dysh, 1 tek, ngjyre kafe.85.000 leke -
Komplet kolltuqesh 1 tresh 1dysh, 1 tek ngjyre kafe. - 85.000 leke - Tiranė - tel: 226230


Komplet Kolltuqesh:1 tresh, 1 dysh dhe 2 teke, lekure. 180.000 leke -
Komplet Kolltuqesh 1 tresh 1 dysh dhe 2 teke, lekure. - 180.000 leke - Tiranė - tel: 364616 / 0692188371

Shiten paisje te nje apartamenti si divane mobilje, dhome gjumi, dhe placka te tjera 170.00
Shiten paisje te nje apartamenti si divane mobilje, dhome gjumi dhe placka te tjera. Tegjitha keto te perfshira ne nje cmim shume te leverdisshem. - 170.000 leke - Tiranė - tel: 0692472401 / 0692236248

Tavoline buke,me hapje,60.000 leke -
Tavoline buke,me hapje,permasa 1.6x0.8m,me 6 karrike,prodhim italian,ngjyre patellxhan i erret. - 60.000 leke - Tiranė - tel: 0682157072


Komplet kolltuqesh,pothuajse te rinj, 150.000 leke -
Komplet kolltuqesh,pothuajse te rinj,me krahe druri,shume komode sidomos per zyra,tip klasik. - 150.000 leke - Tiranė - tel: 0682620910

Bufe 3 m,me dru lisi nga te parat, 90.000 leke -
Bufe 3 m,me dru lisi nga te parat,me lavapjate,aspirator. - 90.000 leke - Tiranė - tel: 377553

2 Krevate ortopedike, 13.000 leke -
2 Krevate ortopedike,tip marinar,hekuri,me dy dysheke,ne gjendje te mire. - 13.000 leke - Tiranė - tel: 0682386313

Dollap biblioteke,me rimeso, 10.000 leke -
Dollap bibilioteke,me rimeso. - 10.000 leke - Tiranė - tel: 259761

Dhome gjumi,me rimeso arre, 40.000 leke -
Dhome gjumi,e kompletuar,ne gjendje shume te mire,me rimeso arre. - 40.000 leke - Tiranė - tel: 246166/0692234715

Tavoline buke,60.000 leke -
Tavoline buke,me hapje,permasa 1,6x0.8 m,me 6 karrike,prodhim italian,ngjyre patellxhan i erret. - 60.000 leke - Tiranė - tel: 0682157072

2 Frigorifer, 15.000 leke se bashku,lavatrice, 10.000 leke -
2 Frigorifer,njeri marka Linder,ngrires,tjetri marka Koncar.Lavatrice,marka Konstrukta,800 xhiro. - 15.000 leke dhe 10.000 leke - Tiranė - tel: 244227/0682733144

Dollap Kristaliere, 70.000 leke
Dollap Kristaliere,1.90m i larte,1.20 i gjere,i ardhur nga Greqia,ngjyra kafe. - 70.000 leke - Tiranė - tel: 229334

Kolltuqe, 20.000 leke-
Kolltuqe,1 tresh,1 dysh,2 mijeshe,me cope. - 20.000 leke - Tiranė - tel: 351722/0682062071

Komplet kolltuqesh dhe divanesh,1 tavoline mesi, 12.000 leke
Komplet kolltuqesh dhe divanesh si dhe nje tavoline mesi. - 12.000 leke - Tiranė - tel: 0692378164

Divane italiane, 50.000 leke
Divane italiane,tresh me krevat suste,dysh,dy kolltuqe,te rinj fare. - 50.000 leke - Tiranė - tel: 357230

Minibar, 80.000 leke,portmando 65.000 leke
Per arsye emigrimi shitet nje minibar Nje portmanto. - 80.000 dhe 65.000 leke - Tiranė - tel: 360509

Tavoline zbukurimi, 15,000 leke
Shitet nje tavoline zbukurimi,druri,ngjyre kafe,vetem dy muaj i perdorur. - 15.000 leke - Tiranė - tel: 367162


Zgare me gaz dhe me gure vullnkanik, 80.000 leke
Zgare me gaz. - 80.000 leke - Tiranė - tel: 0682424034

Komplete kolltuqesh, 70.000 leke
Origjinale italiane,(3+2+1+1),tapiceri robe,ngjyre bezhe,me pak dizenjime,ne gjendje te shkelqyer,shiten per arsye emigrimi. - 70.000 leke - Tiranė - tel: 0692787866

Raft inkosi per mbajtjen e ushqimeve, te ngrohta, material inoksi, 35.000 leke , Adresa Piano
Raft inoksi per mbajtjen e ushqimeve te ngrohta, material inoksi, prodhim zviceran 380 volt. - 35.000 leke - Tiranė - tel: 0682034694

Kolltuqe, ne gjendje shume te mire, me meshine+ cope, 85.000 leke
Kolltuqe ne gjendje shume te mire, me meshine+ cope. - 85.000 leke - Tiranė - tel: 256331


Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"