» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Kurse profesionale & Arsim
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Kurse profesionale & Arsim
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 06.10.2011 17:37
F.Kraja F.Kraja ist offline
 
regjistruar: 14.02.2011
postime: 2
Standart Tirane, ofrohen detyra kursi dhe punime diplome

Per te gjithe te interesuarit ofrohen punime, tema diplome dhe detyra kursi ne drejtesi. Punimet e diplomes dhe detyrat e kursit i ofrojme per keto disiplina:
1) E drejte penale
2) E drejte publike
3) E drejte Civile
4) E drejte nderkombetare publike
5) E drejte kushtetuese
6) E drejte Administrative
7) E drejte familjare
8) E drejte pune
9) E drejte tregetare
10)E drejte nderkombetare private

Gjithashtu punimet mund te pergatiten edh ene PowerPoint.

Temat mund ti sugjeroni vete ose ne mund tju konsultojme rreth perzgjedhjes se tyre. Numri i faqeve te punimit percaktohet nga vete te interesuarit.

Per kontakt: bluereklama@gmail.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"