» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Faqe shqiptare nė internet
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Faqe shqiptare nė internet
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 23.09.2013 11:07
studiofarm studiofarm ist offline
 
regjistruar: 19.11.2010
postime: 2
Standart Parashikime 1X2

Parashikime ndeshjesh,Ndeshje Live,Ndryshimet e koeficentve, si dhe Rezulteatet live[/size]
http://ndeshjebllof.blogspot.com/
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1x2_web1.jpg
S: 356
Madhesia:  32.0 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"