prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 21.02.2011 11:03
twentyfirst twentyfirst ist offline
 
regjistruar: 23.01.2011
postime: 6
Standart Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier, Kamarier, Banakier

Restorant prestigjoz ne Tirane, kerkon te zgjeroje organiken e tij me figurat e meposhtme:

Kuzhinier
Pjatalares
Kamerier restoranti dhe Bari
Banakier
Ndihmes banakier

Profilet e mundeshme per keto role duhet te plotesojne kritere te rendesishme si:
Seriozitet ne pune, ekpserienca te njohura ne sektore te ndryshem
Curriculum Vitae, te shoqeruar me foto duhet te dergohen ne adresen e e-mailit
twentyfirst@ababusinesscenter.al
Ose personalisht tek Reception i Aba Business Center
Aba Business Center
Rr. Papa Gjon Pali II
Prane Ambasades Italiane
Tirana - AlbaniaOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"