Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Tė ndryshme
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 19.09.2014 21:05
Emidi Emidi ist offline
 
regjistruar: 27.01.2011
postime: 7
Standart Tirane,Shiten BIZHUTERI,VARESE,VATHE,UNAZA,PIRSA = TE GJITHA ITALIANE

SUPER OKAZION
Cmimi vetem 1200 Euro,180 MODELE mbi 500 cope!

Sasi e konsiderueshme per te rifreskuar dyqanin tuaj,
dhe pse jo per te hapur nje pike te re shitjeje vetem me 1200 euro.

...mund ti japim me shumice e me pakice...
...produkt Italian, jo Kinez jo Turk, nikel free...

Adresa:Rruga Bardhyl,TIRANE

Cel. : 069 34 45 232,
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Bizhu 13 2x900.jpg
S: 452
Madhesia:  42.5 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Bizhu 161.jpg
S: 391
Madhesia:  64.1 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Bizhu 8 1x1000.jpg
S: 307
Madhesia:  49.8 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Bizhu 105.jpg
S: 360
Madhesia:  49.1 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Bizhu 52 1x800.jpg
S: 349
Madhesia:  35.0 KB  
Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"