» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 03.01.2011 12:08
Albes Turist Albes Turist ist offline
 
regjistruar: 17.06.2009
postime: 6
Standart Tirane, - siguracione makinash, karton jeshil, siguracion udhetimi

PRESIM SIGURACIONE MAKINASH (TPL), KARTON JESHIL (SIGURACION PER JASHTE SHTETIT), SIGURACION UDHETIMI

ALBES TURIST
PRNAE STADIUMIT DINAMO
RRUGA SULEJMAN DELVINA NR 7, TIRANE
044805222
albesturist@yahoo.al

Tel. : 044805222

Cel. : 0673094989

albesturist@yahoo.al
albesturist@abissnet.al

udhetime turistike brenda dhe jashte vendit
transport nderkombetar pasagjereshOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"