» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 26.09.2012 19:25
Lovatogas Albania Lovatogas Albania ist offline
 
regjistruar: 02.01.2011
postime: 1
Standart Durres, - Impiante Gazi per Makina me Benzine

Lovatogas Albania.

Prej tete vitesh,ne cilesine e Distributorit Zyrtar dhe Eskluziv te Lovatogas per Shqiperine dhe Kosoven ne Shesim dhe Montojme Impiante Gazi per Makinat me Benzine.
  • Produkte te Homologuara ECE R67-01.
  • Produktet shiten dhe montohen me dy vjet Garanci.
  • Oficine moderne me personel te kualifikuar nga prodhuesi Lovatogas.
  • Tek Lovatogas Albania do te gjeni zgjidhje Ekonomike,Ekologjike,Produkt te Homologuar dhe Garantuar,Seriozitet dhe Korrektesi.
Ne japim Zgjidhje Ju beni Zgjedhje.


Na gjeni ne.
Autostrada Durres-Tirane km 10.Ura Bistroteque prane karburanteve Alpet ne Sukth.
Durres.Shqiperi


Na kontaktoni ne.
Administratori. 068 2041418
Pergj Teknik. 068 6043582
E-mail. lovatogasalbania@yahoo.it
Web. www.lovatogas.comklikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Kapanoni.jpg
S: 204
Madhesia:  25.6 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Diploma Lov Edi.jpg
S: 265
Madhesia:  72.2 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  kvz.jpg
S: 290
Madhesia:  51.7 KB  
dokumenti bashkangjitur
Dateityp: pdf Harta Lovato.pdf (53.9 KB, 139x )Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"