» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznesi
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznesi
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 17.11.2010 22:42
Shes Pastrime Kimike Shes Pastrime Kimike ist offline
 
regjistruar: 17.11.2010
postime: 2
Standart Tirane, - shes pastrim kimik

shes pastrim kimik ne gjendje te mire pune profesionale miele , suprema donini ,bowe tharse me korent 3fazor me gaz dhe pa gaz hekur heqje njolle rrul paketuese rrobash varse robash plasmas paketimi detergjente SOLVENT nag me i miri ne vend asistence teknike te garantuar 1 vit garanci kontaktoni ne numrat e poshte shenuar :
cel 0693176500
cel 0692218190

Cel. : 0693176500
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  5.jpg
S: 258
Madhesia:  59.5 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  8.jpg
S: 313
Madhesia:  25.8 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  logo0002.jpg
S: 319
Madhesia:  57.0 KB  
__________________
Pershendetje,

ju prezantojme kompanin me te re ne fushen e makinerive per pastrim kimik

Kompania jonė ofron zgjidhje komplet tė tregtisė se makinerive pėr pastrimin e tekstileve per dyqanet
e pastrimit kimik dhe lavaderi.
Produktet qe ne disponojme jane Bowe per trajtim kimik tekstilesh , Miele profesional, Velt dhe Sankosha.
Ne ofrojmė gjithashtu mbėshtetje teknike per montimin e makinerive te reja dhe te perdorura si dhe kujdesin dhe mirėmbajtjen
Ne jemi gjithashtu nė gjendje tė ofrojmė klientėve tanė zgjidhje dhe shėrbime tė shkėlqyera me inxhinjer te spacializuar .
Ne ofrojmė njė listė tė plotė tė artikujve te reja dhe te perdorura si dhe pjese kembimi qė aktualisht i kemi ne dispozicion ekskluzivishte nga firma Ziermann GbmH qe ndodhet nė Sasbah Achern Gjermani.
Mbeshtetje teknike
Luan Burgija
Inxhinjer elektrik dhe mekanik
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin me poshte:

cel 0692218190
cel 0693176500Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"