Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte biznesi - me qera
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 23.02.2015 10:52
Real Estate "INF 93" Real Estate "INF 93" ist offline
 
regjistruar: 08.01.2007
postime: 48
Standart Tirane, DYQANE ME QIRA

Zona/Rruga : DYQANE ME QIRA

DYQANE ME QIRA

· NE RRUGEN "MYSLYM SHYRI"
Buze rruge kryesore jepet me qira ambient, kati I 40 m2 dhe kati II 140 m2. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Cmimi 2500 Euro/muaj. Vetem kati i dyte 2000 Euro/muaj

·PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE
-Buze bulevardit kryesor, jepet me qira sip. 210 m2 dyqan, kati perdhe dhe sip.110 m2 bodrum. Mund te jepen dhe te ndare. Ēmimet respektivisht 17 Euro/m2 dhe 10 Euro/m2. Te pershtatshme per aktivitete te ndryshme

· PRANE DIGES SE LIQENIT
Ambient pėr dyqan ose zyre me qira 1000 m2, kati pėrdhe. Ēmimi 10 €/m2.

· PRANE SHKOLLES SE BALETIT
Buze rruge kryesore, jepet me qira ambient mjaft i pershtatshem per banke, supermarket ose aktivitete te tjera. Kati pare sip. 340 m2. Ēmimi 8 Euro/m2/muaj. Kati i dyte, sip. 276 m2. Ēmimi 7 Euro/m2/muaj.

·PRANE RTSH-se
Ambient cilesor ne dy kate, kati perdhe 450 m2, kati pare 800 m2. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Ēmimi 13000 €/muaj.
Ambient cilesor me sip. 360 m2, kati perdhe, oborr mbrapa 100 m2. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Ēmimi 5000 €/muaj.
__________________


Agjensia "Inf 93"
Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane
Tel: 04 2230 515
Fax: 04 2249 522
Mob: 068 20 50 444
e-mail: inf93@albaniaonline.net
web: www.inf-93.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"