» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Mobilje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Mobilje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 06.09.2005 11:20
shaqir bytyqi shaqir bytyqi ist offline
 
regjistruar: 06.09.2005
postime: 1
Standart KS, Prizren shes mobilje te te gjitha llojeve te lira €

lloji i njoftimit. : shes

Shteti............: KS,

Qyteti............: Prizren

Ntp. GALAKTIKA Lagjia Arbanė, Prizren prodhon dhe shet mobilje te te gjitha llojeve,. te ne mund te gjeni Kauqa, kuzhina dhoma dite , dhoma fjetjeje te gjitha keto prodhime tonat ,por ne ofrojm edhe prodhime te ndermarrjeve tjera si dhe prodhime Italiane.
Ne mund te gjeni ne sallonin e mobiljeve qe gjenden ne lagjen Arbanė, ne Prizren, ne rrugen Prizren -Gjakovė.
Ne mund te na kontaktoni edhe ne e-mail. galaktikanet@hotmail.com
apo mund te na vizitoni ne web faqen www.galaktika8.tk
Mirsevini

Cel. : 377 44 107 203
__________________
mobilje GALAKTIKA Lagjia Arbana Prizrenmob. ++377 44 107 203 www.galaktika8.tk
E- mail galaktikanet@hotmail.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"