Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 10.07.2010 15:47
eGo0sTyle eGo0sTyle ist offline
 
regjistruar: 16.06.2010
postime: 3
Standart Shqiperi, ofroj vend pune Operatore Telefonike

Ofrohet vend pune si operatore telefonike (femra) per chat line linea amica...

Kerkesa e vetme : Njohja ne te folur te gjuhes italiane.

Kushte dhe pagesa te pa ofruara ndonje here ne ndonje call center ne shqiperi.

Dergoni cv tuaja ne : eGo0sTyle@Gmail.Com

Ju mirepresim...!
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  chat-line.jpg
S: 145
Madhesia:  19.5 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"