» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Libra & Muzikė & Filma
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Libra & Muzikė & Filma
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 10.01.2007 22:26
Gaci Gaci ist offline
 
regjistruar: 10.01.2007
postime: 1
Standart MK, Shkup shes Tė gjitha programet e muzikės 10 €

lloji i njoftimit. : shes

Shteti............: MK,

Qyteti............: Shkup

Nese mereni me kompozim,e keni nevoj per ndihme apo ndonje program muzikor mund te me shkruani ne emai adr; gaci2100@hotmail.com ose ne celular

Cel. : +38907606290Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"