prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 27.05.2010 12:42
pespagroup pespagroup ist offline
 
regjistruar: 17.08.2009
postime: 65
Standart Tirane, ofroj vend pune Topograf

Kompania "PESPA & ALBANIA ALUMIN " ofron vend punesimi per Topograf
Kandidati duhet te plotesoje keto kushte:

1.Te kete eksperience minimalisht 2 vjecare.
2.Te kete perdorim shume te mire te AutoCad.
3.Te kete aftesi pune ne grup
4.Te kete njohuri te mira te gjuhes Italiane/Angleze
5. Te jete i dipllomuar ne Fakultetin e Inxhinierise te Ndertimit/dega
Gjeodezi.

Te interesuarit te dergojne email ne : pespa_alal@libero.it te specifikojne te subjekti :CV per Topograf dhe te vizitojne website www.pespagroup.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"