» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznesi
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznesi
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 03.05.2010 18:39
snack snack ist offline
 
regjistruar: 03.05.2010
postime: 1
Standart Tirane, jap me qera Bar - Kafe

Jap me qera Bar - Kafe, prane Stadiumit Selman Stermasi (Rr.Grigor Heba-45/1.4)
Bari eshte komod, i arreduar me se miri.Jepet me qera perfshire te gjitha sikurse eshte.Ka klientele te rregullt dhe te perhershme.Jepet me qera per shkak te impenjimeve te tjera te ndermarra.

Per me shume informacion kontaktoni ne numrat e tel. 042243321
C. 0682046628

ose ne email mondirama@yahoo.com

Tel. : 042243321

Cel. : 0682046628Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"