Super Oferte!
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Telefona & Smartphone
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Telefona & Smartphone
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 13.02.2015 10:43
<koli> <koli> ist offline
 
regjistruar: 22.03.2010
postime: 3
Standart Tirane, SHES KUFJE ELEKTRONIKE TE PA DUKSHME! 25 Euro.

Eshte kufje shum komode per marrjen e informacionit pa rene ne sy nga te tjeret.Kufjet jane aq te vogla saqe nuk duken fare kur futen ne veshet tuaj.
Nje nga keto kufje eshte paraqitur ne fig.
Perdoret edhe nga studentet per te dale me mire ne provime...
Eshte teknologji e fundit...JU MUND TE KONTAKTONI NE

electronics99.9@hotmail.com
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  kufja1.jpg
S: 1133
Madhesia:  8.5 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  photo1.jpg
S: 139
Madhesia:  9.2 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"