Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 30.03.2010 09:53
practicum practicum ist offline
 
regjistruar: 16.03.2010
postime: 14
Standart Tirane, kerkohen vajza per promocion

Qendra Practicum kerkon dy vajza per shperndarje te fleteve me oferta.
Puna eshte per dy dite.


Ju lutemi te interesuarit te na kontaktojne sa me shpejt te jete e mundur.Cel. : 067 23 38 592
E-mail: practicumcenter@hotmail.com


Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"