prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 05.12.2006 18:26
Euroinpact Euroinpact ist offline
 
regjistruar: 28.09.2006
postime: 6
Standart Kerkohen Mjeke, Dentiste, Infermiere dhe Fizioterapiste

lloji i njoftimit. :

Shteti............:

Qyteti............:

Kompania Euro-Inpact eshte nje kompani ndermjetesimi per punesim. Ajo njofton se vazhdojne te jene te hapura procedurat per aplikim per keto vende pune:

Mjeke, Dentiste, Infermiere dhe Fizioterapiste

te cilet do te punojne ne spitale sheterore ne Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe.

Paga dhe kushte shume te mira pune
Sigurim banese
Per mjeket dhe dentistet ofrohet gjithashtu lejeqendrim per bashkeshortin/bashkeshorten e tyre si dhe shkollimi i femijeve.

Kriteret:
1. Njohja e mire e gjuhes angleze
2. Aftesi te mira komunikimi dhe te punes ne grup
3. Preferohen kandidatet me pervoje pune

Kontakti:
Euro-Inpact
Rr, Irfan Tomini, Vila Jeshile, Blloku i vilave Selite, Tirane

Tel. : (4) 255523

Cel. : 0692714060

www.euro-Inpact.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"