» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Mobilje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Mobilje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 25.04.2010 01:07
Diva Uka Diva Uka ist offline
 
regjistruar: 09.02.2010
postime: 2
Standart Mobilim RELAX: OKAZION TAVOLINA MESI MDF 7000lek

AMBJENTE TE BRENDSHME MODERNE
CMIME TEPER TE FAVORSHME
ULJE DERI NE 50%
SHITEN MOBILJET E EKSPOZITES
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  quadra_2.jpg
S: 919
Madhesia:  25.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  5800.jpg
S: 1233
Madhesia:  26.6 KB  
__________________
MOBILIM RELAX living comfort...

Adresa: Bulevardi BAJRRAM CURRI
Prane stacionit te autobuzit te unazes drejt qendres
Pas urres tek shkolla "Vasil Shanto"
e-mail: mobilim.relax@gmail.com
Tel: 042 369132
Mob. 0692146597
Mob. 0693820614Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"