Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 18.10.2014 15:42
flordjan flordjan ist offline
 
regjistruar: 26.02.2010
postime: 4
Standart Vlore, Plazhi i Ri, jap me qera shtepi pushimi dhe dhoma plazhi

Zona/Rruga : Uji i Ftohte 150 m nga Plazhi i Ri Vlore

Shtepi pushimi, me mundesi gatimi dhe banjo moderrne.
100m nga Plazhi i Ri. Me ballkone me pamje nga deti me perendimin e diellit mbi ishullin e Sazanit, parking te hapur. Aomodohen lirshem deri ne 1O persona.
Energji uje 24 ore non stop.

Holiday house, self catering and modern bathroom.
100m from the seaside. With balconies overlooking the sea with sunset on the island of Sazan, open parking. Accommodates until 10 persons.
Energy water 24 hours non stop.

Email. flordjan@hotmail.com
Cel. : 00355694414744
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  flori 048.jpg
S: 1382
Madhesia:  43.7 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  flori 047.jpg
S: 1338
Madhesia:  27.0 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  photo2[3].jpg
S: 1157
Madhesia:  46.0 KB  
__________________
simple house


Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"