» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznesi
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznesi
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 16.01.2010 20:15
Makine per prerje mermeri Makine per prerje mermeri ist offline
 
regjistruar: 16.01.2010
postime: 2
Standart Devoll, shes Makineri Italiane per prerje Mermeri

Shitet nje makineri prerese mermeri TERZAGO F35. Nje nga makinerite me te mira per prerje mermeri ne bote, prodhim italian i vitit 1996, i eshte bere rimont 4 vjet me pare duke i vene nje encorder komplet te ri. Tavolina e makinerise ulet, ngrihet, rrotullohet manualisht, fiksohet ne 3 pozicione. Matjet kryhen me kompjuter dhe lazer, dimensionet e diskut jane: 40-50-60 cm. Makineria sapo ka ardhur ne Shqiperi e ndodhet ne Bilisht. Cmimi i shitjes me instalim 13000 euro, pa instalim 10000 euro. Per me shume kontaktoni ne nr e telefonit:......."

Cel. : 00447850948509Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"