» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 09.12.2009 18:25
Gjeci Gjeci ist offline
 
regjistruar: 12.10.2009
postime: 14
Standart Durres, - Makineri perpunim ulliri per vaj

Shesim nje makineri te perpunimit te ullirit ,makineria eshte e re ka nje kapacitet perpunues 4-5 kv ullinj ne ore. Japim asistence ne montim.
Cmimi shume i arsyeshem (17000 euro).
Per cdo in formacion mund te kontaktoni me nr Cel 0692207912.
Ju faleminderit.

Cel. : 0692207912Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"