» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Faqe shqiptare nė internet
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Faqe shqiptare nė internet
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 08.10.2009 16:08
Agjensi punesimi JOB Agjensi punesimi JOB ist offline
 
regjistruar: 03.08.2009
postime: 32
Standart www.agjensi-punesimi.com

Sherbime te ndermjetesimit ne tregun e punesdhe/ose formimit profesional.
www.agjensi-punesimi.com
info@agjensi-punesimi.com
tel/fax +355(4)2420889
cel.0692037355Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"