prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 27.08.2009 14:46
infopoint tirane infopoint tirane ist offline
 
regjistruar: 16.03.2008
postime: 13
Standart Tirane, OFROJ VENDE TE LIRA PUNE PER PROFESIONIN TUAJ.

VENDE TE LIRA PUNE !Pedagoge per deget e fakuletetit te Shkencave Sociale :

-Administrim Publik

-Shkenca te komunikimit

-Sociologji

-PsikologjiPedagoge per deget e fakultetit te Gjuheve te Huaja:

-Anglisht

-Italisht

-Frengjisht

-Gjermanisht

-ArabishtPedagoge per deget e fakultetit te Inxhinierise Mekanike:

-Inxhinieri Mekanike

-Inxhinieri ElektormekanikePedagoge per deget e fakultetit te Mjekesise:

-Mjeksi e Pergjithshme

-Infermieri

-Stomatologji

-FarmaciPedagoge per deget e fakultetit Elektronike:

-Elektronike

-Informatike

-Teknologji-InformativePedagoge per deget e fakultetit

-Inxhinieri ndertimi

-ArkitektureMesimdhenie ne fushen e Kuzhines:

-Shef Kuzhine

-Kuzhinier

-PasticierMesimdhenie per shkolle te mesme te pergjithshme dhe Profesionale:

-Ekonomike

-Elektronike

-NdertimMesimdhenie per kurset e gjuheve te huaja:

-Italisht

-Anglisht

-Gjermanisht

-Spanjisht

-ArabishtSi dhe te tjera vende vakante!-Agjent dhe Agjente marketingu

-Kordinator/e

-Asistent/e

-Instruktor Teorie dhe Praktike (per Autoshkolle)

-Udheheqes Teknik

-Financier/e

-Ekonomist/e

-Sekretare

-Operatore Telemarketingu

-Arketare

-Sanitare

-Kamarier

-BanakierPranimi I CV- ve deri me 31.08.2009Ju mirepresim ne adresen: Tirane, Bulevardi Deshmoret e Kombit , pas Kryesise se Kuvendit Popullor.


Tel. : 044300808

Cel. : 0692159581Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"