prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 11.07.2009 17:09
j.fortuzi j.fortuzi ist offline
 
regjistruar: 11.07.2009
postime: 1
Standart ofroj vend pune aupair ne Gjermani

Mundesi shume e mire per ato vajza qe kane deshire te punojne ne Gjermani.

Nqs. jeni 18-24 vjec dhe deshironi te beni nje eksperience ndryshe ne jete
atere mos e humbisni kete Oferte.

Ju ofrohet pune, strehim ne nje familje gjermane, ushqim, dhe kurse te gjuhes gjermane(te gjitha nen kujdesin e shtetit Gjerman)

Keni me shume pyetje?

Atehere mund te shikoni webside www.first-aupair.de

ose te dergoni email ne adresen jola_nr1@yahoo.com

Eshte nje mundesi qe nuk duhet humbur.Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"