Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 11.09.2014 10:00
ola1 sh.p.k ola1 sh.p.k ist offline
 
regjistruar: 19.10.2009
postime: 7
Standart Tirane, ofroj vend pune Koordinatore Shitjesh

Kompania jone OLA 1 , lider tashme ne tregun e prodhimit dhe tregtimit te artikujve promocional , kerkon te punesoje per nevoja te zgjerimit te stafit nje koordinatore shitjesh prane Show-Room me adrese Blv"Bajram Curri " perballe Ish Ekspozites Shqiperia Sot.
Kerkesat qe duhet te plotesoje kandidatja jane si me poshte :
-Te kete arsim te larte preferohet Manaxhim/Marketing
-Preferohet me eksperience pune ne fusha te ngjashme
-Te jete e komunikueshme ne raport me klientet
-Te zoteroje te pakten nje gjuhe te huaj (Anglisht ose Italisht)
-Te zoteroje programet baze te kompjuterit (Paketen Microsoft Office)

Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit : 0682054441 ose te dergojne CV ne adresen orgesakalemi@hotmail.com
Cel. : 0682054441Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"