» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - pėr shitje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 01.08.2014 11:10
ALBANIA-INCOMING ALBANIA-INCOMING ist offline
 
regjistruar: 06.11.2008
postime: 265
Standart Durres, shes apartament (SHITEN APARTAMENTE NE DURRES MALI I ROBIT BUZE DETIT)

Zona/Rruga : SHITEN APARTAMENTE NE DURRES MALI I ROBIT BUZE DETIT

SHITEN APARTAMENTE 1+1 ,,2+1 DHE 3+1 PLUS LOKALE , NE DURRES KATE TE NDRYSHME DISTANCA NGA DETI 20 M
APARTAMENTE TE PERFUNDUARA,TUALETET ME DRITARE ,BALLKONET JANE ME TENDE SHKALLET E BRENDSHME JANE ME NDRICMIN NATYRAL ,DHOMA E GJUMIT ME GRILE ,DYERT KRYESORE JANE TE BLINDUARA DYERT E

BRENDSHME JANE ME DRU ,PLLAKA PORCELAN ,
UJE 24 ORE
VENDI ESHTE SHUME I QETE DHE ESHTE I RRETHUAR NGA PISHAT DHE TE GJITHA APARTAMENTET AJEN BREZI I PARE BUZE DETIT KANE NJE PAMJE DIREKT NGA DETI

Ofertat jane :

1.Apartamentet jane me siperfaqe qe variojne nga 60 m2 deri ne 110 m2 . Ēmimi varion nga 550 €/m2 deri ne 850 €/m2 ne varesi te pozicionimit te apartamentit.
2.Dyqane me siperfaqe nga 78 m2 deri ne 200 m2 . Ēmimi nga 1,100 € /m2 deri ne 1,700 € / m2, ne varesi te pozicionimit .
3.Nje ambient me siperfaqe 750 m2 , i pershtatshem per supermarket , bar—restorant , etj !

[i][b]
ADRESA MALI I ROBIT TE PISHAT DURRES

AGJENCI IMOBILIARE DHE TURISTIKE ALBANIA -INCOMING


Tel. : 0044817522

Cel. : 0692196596
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  mali i robit.jpg
S: 418
Madhesia:  61.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  mali i robit pishine.jpg
S: 305
Madhesia:  92.8 KB  
__________________
AGJENCI IMOBILIARE ALBANIA -INCOMING

ADRESA -KRYQEZIMI I 21 DHJETORIT
RR.MUHAMED GJOLLESHA
TEL/FAX-044817522
CEL-0693389176
CEL.0672013416
Email: ndertime@gmail.com
per info me te detajuar dhe per prona te tjera ,ju lutem na vizitoni ne
websitin tone:
www.realestate-albania.infoOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"