Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 06.07.2014 19:34
FAFA FAFA ist offline
 
regjistruar: 21.04.2009
postime: 16
Standart Mali i Robit, ofrojme vend pune Ekonomist/e.

Kompania "FAFA" sh.p.k ofron vend pune Ekonomist/e.

Kandidati duhet te permbushe keto kushte:

-Te kete mbaruar arsimin e larte dega Ekonomik..
-Te njohe gjuhen angleze.
-Njohje shume te mire te paketes Microsoft Office.
-Aftesi shume te mira komunikuese.
-Aftesi per te punuar ne grup.

Kandidati duhet ti permbahet ketyre rregullave :

-Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
-Te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te japi ndihmen per nevojat e kompanise.
-Te karakterizohet nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
-Te kete aftesi organizative, kreative dhe te ndihmoje ne dhenien e ideve te reja.
-Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise.
-Te ruaj konfidencialitetin.


Aplikimi me fotografi eshte i detyrueshem.
Bashkangjitur cv-s ju lutem te na dergoni dhe listen e notave te fakultetit ne adresen e emailit: fafa.shpk@yahoo.com


Kompleksi do te mbahet hapur gjate te gjithe vitit dhe siguron fjetje per personelin.Orari i telefonatave nga ora 8:00-16:00.

email: fafa.shpk@yahoo.com
Cel. : +355692041420

Adresa: Mali i Robit (Golem, Kavaje).
__________________


Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"