» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Mobilje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Mobilje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 06.07.2006 13:52
Vizitor
 
postime: n/a
Standart AL, Tiranė shes divan, 45000 Lekė

lloji i njoftimit. : shes

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

divan ne gjendje shume te mire ,perban suste dopio dhe eshte ngjyre bezhe.
cmimi 45000 Lekė

Tel. : 271158Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"