» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Automjete & Motora & Mjete lundrimi & Rent a Car > Makina & Autovetura
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Makina & Autovetura
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 13.09.2015 07:06
Auto-Komo-Stuttgart Auto-Komo-Stuttgart ist offline
 
regjistruar: 04.07.2006
postime: 3
Standart Gjermani - Tiranė, SHESIM MAKINA MIKROBUSE FORISTRADA TE NDRYSHME

Shesim Makina te te gjitha Markave Audi,BMW,Mercedez-Benz,VW,Ford,Nissan etj etj!!! te arrdhura nga Gjermania me Dekumeta Gjermane me ose pa Dogane Gjithashtu dhe me Porosi.Gjithashtu Transport Makinash i Siguruar neperemjet Firmave Gjermane,nga Stuttgardi per ne Durres per me teper informacione munde te kontaktoni ne nr Tel si me poshte.
Tel:+491729381176
hptt/www.auto-komo-stuttgart.de
E-mail liko1@hotmail.de
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  PICT0617.jpg
S: 4526
Madhesia:  51.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  PICT0626.jpg
S: 4576
Madhesia:  41.3 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  PICT0611.jpg
S: 2443
Madhesia:  47.6 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  PICT0732.jpg
S: 4572
Madhesia:  57.3 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  PICT0851.jpg
S: 8700
Madhesia:  49.3 KB  

__________________
Komo
Tirane
Kontakte ne Shqiperi
Tel: 0684055550
Tel: 0666683628
Kontakte ne Gjermani
Tel. +49-(0)172-9381176
Fax: +49-(0)711-35869462
email.liko1@hotmail.deOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"