» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 30.01.2009 09:05
Ketina Xhafa Ketina Xhafa ist offline
 
regjistruar: 29.01.2009
postime: 2
Standart Itali, njoftim transport mallrash Shqiperi-Itali

Autotrasporti "Eduardo"

Ju ofron transport mallrash nga Shqiperia-Itali si dhe ne Europe, gjithashtu dhe magazinim te perkohshem ne Breshia.


Tel. : 0390772169

Cel. : 00393488037875Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"