» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 08.04.2011 10:45
luma-al luma-al ist offline
 
regjistruar: 26.01.2008
postime: 20
Standart Tirane, - Agjensi udhetimesh dhe paketa turistike

Ju ofrojme!
TE GJITHA SHERBIMET NE NJE PIKE!!!!
Agjensia "Luma"
Rruga "Gjergj Legisi"
Perbri gjimnazit "Aleks Buda"


Agjensi udhetimesh dhe paketa turistike


(PRAGE , VIENA, PARIS, DUBROVNIK , EGJYPT , ITALI , MALI ZI, RUSI,)Bileta AVIONI, TRAGETESH DHE AUTOBUSI te linjave te ndryshme.

· Agjensi imobiliare ( shitje-blerje trojesh,apartamentesh,dyqanesh, lenie me qera etj).

· Kryesisht ne bregdet, Golem , apartamente e dyqane ne pronesi te Firmes "LUMA 2005 Sh.p.k Tirane.

· SIGURACIONE te te gjitha llojeve "Alb Sig"

· Per hollesi te metejshme jeni te lutur te kontaktoni ne adresen tone:
__________________
LUMA-AL sh.p.k
Rr. "MINE PEZA " ngjitur me zyrat e UKT
Tirana-Albania
Tel/Fax: +35542223666
Cel: 0662066808 (sms)
E-mail: luma-union-travel@hotmail.com
luma-travel@hotmail.com
www.luma-al.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"