» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 07.06.2006 15:55
hajrie hajrie ist offline
 
regjistruar: 07.06.2006
postime: 1
Standart AL, Sarandė kėrkoj shtepi private, akomodim

lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Sarandė

kerkoj dhome, hotel, shtepi private per akomodim per pushim ne SARANDE.
Ju lutem me shkruani nese keni ndonje te dhene

e-mail: hameti@mt.net.mk

Tel. : 389 02 3 296 217Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"