» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznesi
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznesi
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 19.11.2008 17:27
a.f.v.groop a.f.v.groop ist offline
 
regjistruar: 07.06.2008
postime: 2
Standart Prishtine, ofroj teknik te bardh me cmime shum te volitshme nga gjerma

Ofroj teknik te bardh te re nga gjermania me cmime shum te volitshme
1.lavatrice
2.kuzhina italiane
si dhe gjitha mjetet elektronike
tv,kompjuter,dvd,sdudio,mikro val,telefona kabllor,e shum te tjera te gjitha keto nga firma e mirnjohur "SHARP"
per informata me te hollsishme na kontaktoni ju mirpresim

Email:a.f.v.groop@hotmail.com

Tel. : +37744775994

Cel. : +37744619066Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"