» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 20.11.2008 17:40
arred.deco arred.deco ist offline
 
regjistruar: 16.11.2008
postime: 1
Standart Arredime & dekoracione


Ofrojme asistence ne arredime,si dhe piktura murale, per ambjente te ndryshme familjare, biznese,restorante,kopeshte.Arredim i vecante i dhomave te femijeve,si dhe i ambjenteve te tjera te apartamentit
Per informacione te metejshme kontaktoni ne

arred.deco@gmail.com

Tel : 0672229873Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"