» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 02.05.2006 21:37
andri andri ist offline
 
regjistruar: 26.02.2006
postime: 3
Standart AL, Durrės-Plazh kavalishenca ofroj Shtepi 1+1 me qera

lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Durrės

jap me qera nje shtepi 1+1 te kompletuar me te gjitha paisjet.
ndodhet ne plazh durres (tek plepat, pas ish kavalishencesh se ushtrise).
cmimi:
25000lek/15dit Maj - Qershor,
30000lek/15dit Korrik - Gusht.
per me shume
tel:+355 (0) 4 363747,
cel:+355 (0) 692256564,
+355 (0) 692256565

Tel. : 04 363747

Fax. : 04 363747

Cel. : 0692256564 0692256565Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"