» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Truall
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Truall
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 26.11.2015 13:22
Real Estate "INF 93" Real Estate "INF 93" ist offline
 
regjistruar: 08.01.2007
postime: 67
Standart Troje Ne Shitje

TROJE NE SHITJE

· · TE GJIRI I LALZIT
Shitet 25.000 m2 toke, e parashikuar me studim urbanistik, per ndertim vilash elitare.
Ēmimi 55 Euro/m2

· NE RRUGEN E ELBASANIT, MBRAPA LOKAL “NATYRA E QETE”
Ne nje faqe te pjerret kodre, me pamje shume te bukur, shitet 9000 m2 toke.
Ēmimi 110 Euro/m2

· NE RRUGEN E ELBASANIT, MBRAPA LOKALIT “NATYRA E QETE”
Shitet 1000 m2 toke. E pershtatshe per ndertim vile.Ēmimi 140 Euro/m2 (Me hipoteke)

· MBRAPA LIQENIT TE TIRANES
Shitet 1400 m2 toke. Pamje shume e bukur e Tiranes.Ēmimi 200 Euro/m2

· BUZE RRUGES SE RE QAFA E KASHARIT - RINAS.
Shitet 5.500 m2 toke. Ēmimi 95 Euro/m2
Ne kėto toka parashikohet zone e re rezidenciale dhe komerciale.

· BUZE AUTOSTRADES TIRANE-KASHAR
Shitet 7500 m2 truall. Ēmimi 160 Euro/m2

· PAS URES SE FARKES, PRANE VISHNJES
Shitet 3 500 m2 toke e rrethuar. Ēmimi 50 Euro/m2

· NE VORE
Buze autostrades Tirane-Durres, shitet 10.000 m2 toke. Ēmimi 120 Euro/m2
(Me hipoteke)


DISPONOJME DHE OFERTA TE TJERA
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  image-(2).jpg
S: 47
Madhesia:  30.3 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSCN3548.jpg
S: 42
Madhesia:  79.5 KB  
__________________


Agjensia "Inf 93"
Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane
Tel: 04 2230 515
Fax: 04 2249 522
Mob: 068 20 50 444
e-mail: inf93@albaniaonline.net
web: www.inf-93.com

inf93Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"